Членство в федерації

До уваги всіх шахістів міста і області!
Всі, хто бажає (відповідно до Статуту про членство в федерації) можуть стати членами міської (що проживають в м.Суми) або членами обласної федерації (що проживають в Сумській області). Членами федерації можуть бути особи, які досягли 14 років. Членами федерації можуть стати батьки дітей до 14 років.
Одноразовий членський внесок на 2017 рік становить 120 гривень за рік. Щомісячний – 10 грн. У разі членства в федераціях двох (і більше) членів сім’ї сплачується «сімейний» внесок у розмірі 100 грн. в рік (за 2-ох членів сім’ї). Кожен наступний член сім’ї + 40 грн. на рік.
Членські внески будуть спрямовані на оплату комунальних послуг, призи в турнірах, підтримки сайту chеss.sumy.ua, на канцелярські товари, на допомогу членам федерації. Будуть видані членські квитки. Гроші приймає касир федерації Брігадіна Валентина Олександрівна. т.0950409524.
При проведенні шахових турнірів, для членів федерацій, турнірний збір становитиме 50% від загального турнірного збору.
Бажаючі вступити в члени федерацій і заповнити анкети, можуть звернутися до відповідального секретаря федерацій Сініциної Алли Валентинівни. т.0509753409

Залишити відповідь